Nasz zespółandrzej-szamotula.jpg

Andrzej Szamotuła

pełnomocnik, organizator i koordynator pracy biura

Przedsiębiorca, pasjonat i społecznik. Członek Zarządu i współzałożyciel ogólnopolskiej organizacji skupiającej ponad 150 biur rachunkowych  - Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych, były przewodniczący komisji rewizyjnej Polskiej Izby Biur Rachunkowych. Aktywny uczestnik wielu internetowych forów podatkowych i grup wsparcia.

Fotograf. Ciekawy Świata i Ludzi podróżnik, miłośnik tatrzańskich szczytów, wysp greckich i greckiej kuchni.  

magdalena-zmijewska.jpg

Magdalena Żmijewska

asystent doradcy podatkowego

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyła pracując od 2009 roku . Specjalizuje się w szczególności w rozliczaniu delegacji zagranicznych. Bardzo komunikatywna i otwarta. Lubi zajęcia fitness, jazdę na rowerze i podróże. 

Justyna.jpg

Justyna Sach-Ogłuchowicz

specjalista d/s podatków i rozliczeń podatkowych

Absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego, kierunek Ekonomia. Ukończyła kurs II stopnia dla kandydatów na księgowego bilansistę. Miłośniczka sportów zimowych i jazdy konnej.

paulina-nowak.jpg

Paulina Nowak

księgowa

Dokładna, systematyczna i bardzo zaangażowana w rozwiązywanie problemów Klientów. Przygodę z księgowością rozpoczęła w 2013 roku. Pomimo młodego wieku może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w prowadzeniu pełnej księgowości. Do swoich obowiązków podchodzi z niezwykłą skrupulatnością, pasją wręcz zamiłowaniem. Interesuje się wizażem, modą, filmem  i muzyką.

aleksandra-bednarska.jpg

Aleksandra Bednarska

asystent d/s księgowości

Absolwentka Wydziału Ekonomiczno- Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Tytuł magistra finansów I rachunkowości uzyskała zajmując się badaniem czynników wpływających na rozliczenie podatku VAT w transakcjach zagranicznych. Pomimo młodego wieku posiada duże ,doświadczenie w prowadzeniu uproszczonej księgowości.
W wolnej chwili lubi ta
ńczyć, jeździć na rowerze, podróżować i gotować.

longina-kikowska.jpg

Longina Kikowska

księgowa

Absolwentka studiów magisterskich o specjalizacji Rachunkowość i Finanse w Zarządzaniu. Kontynuatorka rodzinnych tradycji księgowych.

Bardzo komunikatywna i zaangażowana w pracę biura. Jej pogodne usposobienie, działa jak katalizator pozytywnej energii, sprawiając, że cały zespół wydajnie i zgodnie pracuje na końcowy sukces. W wolnym czasie preferuje dobrą książkę, kino oraz jazdę na rowerze.

 

Na całością nadzór sprawuje i opiekę merytoryczną zapewnia Krystyna Urszula Szamotuła - doradca podatkowy 05979.